Blog


Cíl pružnosti LED

 

Cíl pružnosti LED

Cílem flexibility v odvětví světla s LED diodami je možnost měnit nebo upravit operace v nouzi. Zákazníci budou obecně potřebovat flexibilní dodavatel LED trubice, aby zvládly čtyři perspektivy, a to flexibilitu produktu nebo služby, pružnost mixu, flexibilitu objemu a flexibilitu dodávání.

Flexibilita produktu nebo služby se vztahuje na různé produkty a služby.

Pružnost mixu se vztahuje na širokou škálu nebo směs produktů a služeb.

Flexibilita objemu pokrývá různé objemy nebo objemy produktů a služeb.

Flexibilita dodávky se vyrovná různým dobám dodání.

  1. Flexibilita produktu nebo služby.

Flexibilita produktu nebo služby je schopností dodavatele nabízet nové produkty a služby. V maloobchodě s LED žárovkami by to mohlo znamenat nabízení nových světelných produktů LED PAR nebo osvětlovacích řešení LED pro domácnosti. Výrobci by to mohlo znamenat jeho schopnost vyrábět nové modely založené na současných zdrojích. Velkému prodejci by to mohlo znamenat nové přepravní řešení pro dávkové objednávky LED světelných produktů.

  1. Flexibilita směsi.

    led pasik

Pružnost mixu se vztahuje na schopnost operace představit širokou škálu mixových produktů a služeb. Obecně většina organizací produkuje více než jeden produkt nebo službu. Ve skutečnosti většina operací nevytváří díly výhradně na jediný výrobek nebo službu, protože produkty nebo služby nejsou v dostatečně vysokých objemech. Jinými slovy, činnosti organizací budou muset zpracovat více než jeden typ produktu nebo služby a jejich výroba se bude měnit z jedné činnosti na druhou. Například prodejci obchodů s LED diodami mohou zákazníkům představit podrobnosti o výrobcích. Technici odpoví na otázky týkající se produktů slunečního světla LED. Centrum zákaznických služeb je schopné zvládnout celou řadu stížností. Velkoobchod s LED světlem PAR musí nabídnout dostatečně širokou škálu produktů na řešení poptávky od maloobchodníků.

  1. Flexibilita objemu.

Flexibilita objemu odkazuje na schopnost organizace změnit svou úroveň výstupu nebo služby. Vzhledem k kolísavý poptávka po produktech a službách bude většina organizací muset upravit svou úroveň produkce tak, aby vyhovovala požadavkům zákazníků. Pokud dodavatel LED světla jednoduše ignoruje kolísání poptávky a udržuje svou činnost na konstantní úrovni, bude trpět velkou ztrátou spokojenosti zákazníka.

V dobré praxi je obchod s LED diodami dostatečně flexibilní, aby nabídl širokou škálu služeb, neboť poptávka se bude každý den měnit. Kromě toho se bude muset zabývat nepředvídatelným poptávkou po službách aplikačních metod výrobků. Podobně objednávka určitých produktů s LED žárovkami se bude měnit od měsíců po měsíce a výrobce bude muset podle potřeby upravit výrobu. Velkoobchodník je dostatečně flexibilní na to, aby se vyrovnal s různými aktivitami, protože požadavek zákazníka se v průběhu celého roku liší.

  1. Flexibilita doručení

V odvětví osvětlení LED se flexibilita dodávky vztahuje na možnost změny časování doručovací služby. Obecně to znamená, že organizace je schopna poskytnout potřebné produkty nebo služby dříve, než se předpokládalo. Také se týká schopnosti vyhnout se opožděnému doručení.

V obchodě s diodami LED diody může flexibilita dodávky znamenat schopnost uspokojit nespokojeného zákazníka tím, že dodá zboží, které není skladem. Toto je flexibilita řešení mimořádných případů. Dodavatel světla s diodami LED PAR by mohl v některých naléhavých případech přepracovat své pravidelné dodavatelské služby svým prodejcům. Pokud zákazník umístí naléhavou objednávku, výrobce solárních svítidel LED by mohl potřebovat přizpůsobit svůj výrobní plán, aby Spěšný konkrétní příkaz, aby splnil speciální potřeby svých zákazníků.

Flexibilita je při operaci velmi důležitá. Vytvoření flexibilní provozu je rozhodující pro úspěch organizace s LED diodami. Může přinést výhody interním zákazníkům v rámci společnosti.

Flexibilita urychluje reakci.

V odvětví lehkých LED diod nabízí schopnost nabídnout rychlé služby dostatečně flexibilní operace. Například pokud náhle mnoho zákazníků přijde do obchodu s LED diodami pro přepravu, obchod je dostatečně flexibilní, aby časem zvýšil pokladníků. V tomto případě může snížit nespokojenost zákazníka s dlouhým frontou na platbu.

Flexibilita šetří čas.

Ve skladu velkoobchodníků s LED žárovkami musí pracovníci řešit různé zásilky. Každá objednávka je nezávislým případem s nezávislými potřebami. Pracovníci skladu nemohou mít čas na zpracování jednotlivých objednávek. Jsou dostatečně flexibilní, aby se rychle přizpůsobili, aby se zabránilo opožděné dodávce objednávky. Musí dostatečně pracovat a nemusí ztrácet čas na zařízení, které přinášejí další objednávku. Čas skladového zdroje LED osvětlení ušetří, protože je dostatečně flexibilní na přechod z jedné úlohy na další.

Flexibilita udržuje spolehlivost.

led pásky

Vnitřní flexibilita je klíčovou schopností vyhnout se neočekávaným událostem z narušení plánů organizace. Může pomoci udržet aktivity podle plánu. Například, pokud se stroj výrobce světel LED diody rozpadne, běžné operace na výrobní lince se porouchají. LED části solárního světla, které se měly podrobit rutinním výrobním činnostem se budou muset měnit. Zrušení nebo zpoždění výroby způsobí velkou ztrátu výrobci. Pokud je výrobce dostatečně flexibilní, je schopen snížit narušení tím, že má další výrobní linku pokračovat ve výrobě. Také by měly mít možnost techniků na světelnou signalizaci LED co nejdříve opravit poškozený stroj.


Vztah mezi onemocněním žaludku a onemocněním srdce 15.08.2019
Události a atrakce Nepřehlédněte při cestování do Německa 15.08.2019
10 nejlepších evropských plaveb 15.08.2019
Informace o aplikaci dentální dýhy 15.08.2019
Jak léčebný plán pro noční neuropatie umí vrátit zpět do mého kroku 15.08.2019
Disney World Magic Zvláště pro seniory 15.08.2019
Instant domácí prostředky pro špatný dech, které byste neměli používat 15.08.2019
Invisalign - dává vám lepší a rovnější úsměv 15.08.2019
Cíl pružnosti LED 15.08.2019
Čtvrté červencové nápady na párty s hvězdou rozcuchané hvězdy 15.08.2019
Jak najít ztraceného psa a udržet ho doma navždy 15.08.2019
Bezpečnost vozu se připomíná 15.08.2019
Dovolená ve Vietnamu 15.08.2019
Jak zacházet s rozpadem - to nemusí nutně znamenat konec 15.08.2019
Jak řídit svůj motocykl v dešti 15.08.2019
Zanícené dásně - přehled 15.08.2019
Některé výhody LED pasik světla 15.08.2019
Ohňostroj, oslava a duše 15.08.2019